SIKÇA SORULAN SORULAR

Hayır, üye olmak ücretsiz ve çok kolaydır. Sizde kayıt ol sayfamızdan tek adımda üye olabilirsiniz.

Özel oda, yayıncı ile birebir görüşmenizi sağlar. Özel görüşme yapabilmeniz için süre almanız gerekmektedir. Süre satın aldıktan sonra sohbet odasında "ÖZEL ODAYA GEÇ" buttonuna basarak istediğiniz yayıncıyı özel odaya davet edebilir, birebir görüşmenin keyfini çıkarabilirsiniz.

Gold Üyelik; odalarda rumuzunuzun altın rengi olması ve yayıncılara mesaj atma hakkına sahip olmasını sağlar.

Yayın odalarında mesaj yazabilmeniz için en az bir kez süre satın almış olmanız gerekmektedir.

Sitemiz, üyelik işlemleri ve ödeme sırasında 256 bit SSL Sertifika ile güvenlik alanı içindedir. Satın almak istediğiniz ürünlerin sipariş işlemlerini başlattığınız anda özel güvenlik alanına yönlendirilirsiniz. Bunu adres çubuğundaki http:// yazan kısmın, https:// şeklinde yazmasından anlayabilirsiniz. Siz, kredi kartı bilgilerinizi girip siparişinizi onayladığınız anda, kart bilgileriniz bankanız ve sizin aranızda kurulan köprü vasıtası ile bankanıza şifrelenerek iletilir. Ayrıca tüm kredi kartı ve debit kart işlemlerinizde 3D SECURE ile ödeme yapılmaktadır.

Sitemizde uygunsuz davranış sergileyen, argo/küfür kullanan ve etik dışına çıkan herkes yasaklanmaktadır. Ayrıca unutmayın, sitemizde telefon numarası vermek/istemek, facebook, instagram vb gibi sosyal medya iletişim bilgisi veya kişisel bilgilerinizi vermek yasaktır.