Sıkça Sorulan Sorular

Sohbet sayfası açılmıyor, Sohbet yeri beyaz kalıyor?

Chat sayfamız Flash yazılım içermektedir, Eğer Sohbet sayfasını göremiyorsanız "Adobe Flash Player" yüklemeniz gerekir.
Adobe Flash Playerı http://get.adobe.com/tr/flashplayer/ Bu sayfadan temin edebilirsiniz.

Üyelik ücretli mi ?

Hayır, üye olmak ücretsiz ve çok kolaydır.

Nasıl üye olabilirim ?

Üye değilseniz üst menüden "Üye Ol" buttonuna tıklayarak 'Üyelik Formu' na ulaşabilirsiniz. Form üzerindeki bilgileri eksiksiz olarak girdikten sonra, "Kayıt Ol" butonuna tıkladığınızda üyelik işleminiz tamamlanmış olacak.

Nasıl Süre Alabilirim ?

SarmasDolas.Com kameralı sohbet odalarında, özel sohbet odasında birebir canlı kameralı özel sohbet edebilmek için süre satın almanız gerekmektedir.
Satın aldığınız süre kadar özel odada birebir kameralı sohbet edebilirsiniz.
Üye girişi yaptıktan sonra "Süre Al" buttonuna basarak size en uygun ödeme seçeneği ile ödeme yapıp süre satın alabilirsiniz.
Süre satın alırken yaşadığınız herhangi bir sorununuz yada sorularınız için "Canlı Destek" buttonuna basarak operatörlerimizden 7/24 yardım alabilirsiniz.

Özel oda nedir?

Özel oda sadece süresi olan kullanıcılara açık bir odadır. Özel odada kameralı üyelerimizle birebir sesli ve görüntülü sohbet edebilirsiniz. Özel odaya girebilmeniz için süre almanız yeterlidir.

Özel odaya nasıl geçerim ?

Özel odaya girebilmek için öncelikle süre satın almalısınız. Süre satın aldıktan sonra "ÖZEL ODAYA GEÇ" butonuna bastığınızda otomatik olarak kameralı üye ile özel odaya gireceksiniz. "ÖZEL ODAYA GEÇ" buttonu sadece süresi olan kullanıcılarımızda çıkmaktadır.

Gold üyelik nedir ?

Gold Üyelik; SarmasDolas.Com sitesinde bulunan özel imkanlardan yararlanmanızı sağlayacak üyelik şeklidir. Gold Üyelik olduğunuzda sınırsız genel odalara girme, sınırsız yazışma, özel mesaj gönderme gibi imkanlardan yararlanabilirsiniz. Ayrıca Gold üyeler özel oda süresi satın alarak özel odalara girebilir. Gold üyelerin sohbet ederken kullanıcı adları ve mesaj renkleri diğer üyelere göre daha farklıdır böylelikle diğer üyelere göre daha çok fark edilir.

Gold Üye olmadan Özel odaya geçebilirmiyim ?

Evet, gold üye olmadan özel odaya geçebilirsiniz, Süreniz boyunca özel odada kalabilirsiniz, Gold üyelik; diğer site içi etkinliklerin yanı sıra sınırsız olarak genel odada kalmanızı ve sınırsız yazmanızı sağlar.

Gold üye olduktan sonra "sınırsız bir şekilde" özel odaya geçebilir miyim?

Hayır, gold üyeliğiniz ile SarmasDolas.Com'un sadece özel hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Genel Odada Mesaj Yazamıyorum ?

Genel odada sınırsız mesaj yazabilmeniz için süre satın almanız yada gold üye olmanız gerekir.

Süremi nasıl kullanabilirim ?

Sürelerinizi online olan tüm kameralı üyelerde kullanabilirsiniz, her kullanıcıyla girdiğiniz özel odada süreniz saymaya başlar, ve cıktığınızda kalan süreniz hesabınızda bakiye olarak kalır. Daha sonra başka bir kullanıcıya girebilirsiniz. Yapmış olduğunuz özel oda sohbet geçmişinizi "hesap dökümü" sayfasında bulabilirsiniz. Yüklediğiniz sürenizi istediğiniz zaman harcayabilirsiniz herhangi bir limit yada kısıtlama yoktur.

Süre satın aldım ama hesabımda görünmüyor, neden?

Havale / Eft ile ödemenizi yaptıktan sonra "Canlı Destek" birimimize ödeme bildirimi yaptığınızdan emin olunuz. Satın aldığınız süre ancak bu bildirimin ardından müşteri hizmetleri tarafından onaylandıktan sonra hesabınıza yüklenmektedir. Ödeme bildiriminize rağmen süreleriniz hala hesabınıza yüklenmemişse ödemenizle ilgili bir problem yaşanıyor olabilir. Lütfen bu durumda "Canlı Destek" birimimizle iletişime geçiniz.

Hangi durumlarda yasaklanırım?

Sitemizde uygunsuz davranış sergileyen, argo/küfür kullanan ve etik dışına çıkan herkes yasaklanmaktadır. Ayrıca unutmayın, sitede telefon numarası, msn adresi gibi iletişim bilgisi ve kişisel bilgilerinizi vermek, farklı site reklamlarını yapmak yasaktır.

IP adresim yasaklanmış, siteye tekrar ne zaman girebilirim?

Yasaklanmanız en geç 24 saat sonra kaldırılacaktır. Aynı nedenlerden dolayı sürekli tekrar eden yasaklanmalar karşısında site yöneticileri üyeliğinizin tamamen iptal edilmesine karar verebilirler.

Görüntülü sohbet, Kameralı sohbet, Görüntülü arkadaşlık sitesi, Canlı sohbet,sarmasdolas,sarmasdolas.com,sarmasdolas.net

Genel Odada Online Bulunan Kameralı üyelerle Canlı Online Olarak Görüşme Konuşma Olanağı Sağlar sarmasdolas.tv, üyelerinin yazışmalarından ve davranışlarından dolayı sorumlu tutulamaz. sarmasdolas.tv 18 yaşından büyükler için uygundur.

Bu nedenle 5651 sayılı yasa ve TCK kapsamında yaptıkları tüm eylemlerden üyelerimiz kendileri sorumludur. Canlı sohbet ve kameralı sohbet sitesi olan Sarmasdolas.com; üyelerinin sağladığı hiçbir içerikten, yazışmalarından, sesli/videolu/görüntülü görüşmelerinden ve eylemlerinden sorumlu tutulamaz.

DMCA.com