Asil'nin profil sayfası

Asil
Kullanıcı Adı : Asil
Profil açıklaması
gecelerın sezsız olduguna pek ınanmam bı ınsan en buyuk gurultuyu gece kendısıyle yasar...... SES YUZ SOV YOK SADECE SOHBET .
Kişisel Özellikleri
tek sevenım sen ol gerı kalan dunya nüfusuna konuyu ben acıklarım.. Oynadıgım en buyuk kumardın kaybedecegımı bıldıgım halde.. DENGESİZİM.
Karşımdakinde aradığım özellikler
delısın dersin dogru: Hıc bır raporda sabitlenmemis deliliklerim var benım hele biri varkı en büyüğü senı sevmişim. DENGESİZİM.

Görüntülü sohbet, Kameralı sohbet, Görüntülü arkadaşlık sitesi, Canlı sohbet,sarmasdolas,sarmasdolas.com,sarmasdolas.net

Genel Odada Online Bulunan Kameralı üyelerle Canlı Online Olarak Görüşme Konuşma Olanağı Sağlar sarmasdolas.tv, üyelerinin yazışmalarından ve davranışlarından dolayı sorumlu tutulamaz. sarmasdolas.tv 18 yaşından büyükler için uygundur.

Bu nedenle 5651 sayılı yasa ve TCK kapsamında yaptıkları tüm eylemlerden üyelerimiz kendileri sorumludur. Canlı sohbet ve kameralı sohbet sitesi olan Sarmasdolas.com; üyelerinin sağladığı hiçbir içerikten, yazışmalarından, sesli/videolu/görüntülü görüşmelerinden ve eylemlerinden sorumlu tutulamaz.

DMCA.com