ATEŞ KIZI'nin profil sayfası

ATEŞ KIZI
Kullanıcı Adı : ATEŞ KIZI
Profil açıklaması
Bedelini ödemeyemeyeceğin kalitenin beklentisine girme...!
Kişisel Özellikleri
CÖMERT bi adam akıllıdır mutlu eder mutlu olur denklem basit ve bu kendisine yakışan en güzel erdemdir.. KALİTEDEN ANLAMAK İÇİN AYNI KUMAŞA SAHİP OLMAK GEREKİR..
Karşımdakinde aradığım özellikler
Özel odada bulundugun sürede bilmen gereken şey paranla süre satın aldığın beni değil 🖤Bazılarının reel görüşme! konusundaki cüretkar tekliflerine ve o özgüvenine hastayım enteresan hayaller..??

Görüntülü sohbet, Kameralı sohbet, Görüntülü arkadaşlık sitesi, Canlı sohbet,sarmasdolas,sarmasdolas.com,sarmasdolas.net

Genel Odada Online Bulunan Kameralı üyelerle Canlı Online Olarak Görüşme Konuşma Olanağı Sağlar sarmasdolas.tv, üyelerinin yazışmalarından ve davranışlarından dolayı sorumlu tutulamaz. sarmasdolas.tv 18 yaşından büyükler için uygundur.

Bu nedenle 5651 sayılı yasa ve TCK kapsamında yaptıkları tüm eylemlerden üyelerimiz kendileri sorumludur. Canlı sohbet ve kameralı sohbet sitesi olan Sarmasdolas.com; üyelerinin sağladığı hiçbir içerikten, yazışmalarından, sesli/videolu/görüntülü görüşmelerinden ve eylemlerinden sorumlu tutulamaz.

DMCA.com