La femme ideale'nin profil sayfası

La femme ideale
Kullanıcı Adı : La femme ideale
Profil açıklaması
KENDİNİ FASÜLYEDEN NİMET SAYAN BOŞ KAFALI TRİPÇİLERDEN DEĞİLİM AMMA TEVAZU NUN DA BİR SINIRI VARDIR. YÜZ VERİRSEN AYI YA GELİR ZIÇAR HALIYA DEMİŞLER GENEL ODADA SOHBETİM YOKTUR
Kişisel Özellikleri
BAŞARILAR İÇİN İLİŞKİLERE İHTİYACIM YOK. KENDİM YETERİM. KÖTÜ BİR HUYUM VAR, ALIŞKANLIK YAPARIM. ESCORT DEĞİL MODELİM LÜTFEN reel BULUŞMA TEKLİF ETMEYİNİZ.
Karşımdakinde aradığım özellikler
SİZİNLE GEÇİRDİĞİM ANLAR ÇOK ÖZEL, LÜTFEN ÖZEL KALSIN BURADA KALSIN. SAYGILI, VE DÜRÜST OLSUN YETER. OLGUN SEVENLER VE OLGUN BEYLER. TERCİHİM, OĞLAN ÇOCUKLARI DEĞİL!..

Görüntülü sohbet, Kameralı sohbet, Görüntülü arkadaşlık sitesi, Canlı sohbet,sarmasdolas,sarmasdolas.com,sarmasdolas.net

Genel Odada Online Bulunan Kameralı üyelerle Canlı Online Olarak Görüşme Konuşma Olanağı Sağlar sarmasdolas.tv, üyelerinin yazışmalarından ve davranışlarından dolayı sorumlu tutulamaz. sarmasdolas.tv 18 yaşından büyükler için uygundur.

Bu nedenle 5651 sayılı yasa ve TCK kapsamında yaptıkları tüm eylemlerden üyelerimiz kendileri sorumludur. Canlı sohbet ve kameralı sohbet sitesi olan Sarmasdolas.com; üyelerinin sağladığı hiçbir içerikten, yazışmalarından, sesli/videolu/görüntülü görüşmelerinden ve eylemlerinden sorumlu tutulamaz.

DMCA.com