RUYA GİBİ'nin profil sayfası

RUYA GİBİ
Kullanıcı Adı : RUYA GİBİ
Profil açıklaması
bazı insanlar benim hakkımda konuşuyormuş..nedenmi._.çünkü buna mecburlar.düşünsene kendilerinden bahsetseler KİM DİNLER ??
Kişisel Özellikleri
Kimine göre kralım kimine göre yalanım lafın kısası adamına göre adamım.. Aramızda mesafe yok, basamak var..İki ego ineceksin Beş kalite çıkıcaksın..
Karşımdakinde aradığım özellikler
SAYGIDA MECBUR..SEVGİDE ÖZGÜRSÜNÜZ !! Beni Sevmeyenler Çekemeyenler Varmış.!.Bak Kalbim Kırıldı.!.Ritmi Bile Değişti...TIN TIN TIN... :)

Görüntülü sohbet, Kameralı sohbet, Görüntülü arkadaşlık sitesi, Canlı sohbet,sarmasdolas,sarmasdolas.com,sarmasdolas.net

Genel Odada Online Bulunan Kameralı üyelerle Canlı Online Olarak Görüşme Konuşma Olanağı Sağlar sarmasdolas.tv, üyelerinin yazışmalarından ve davranışlarından dolayı sorumlu tutulamaz. sarmasdolas.tv 18 yaşından büyükler için uygundur.

Bu nedenle 5651 sayılı yasa ve TCK kapsamında yaptıkları tüm eylemlerden üyelerimiz kendileri sorumludur. Canlı sohbet ve kameralı sohbet sitesi olan Sarmasdolas.com; üyelerinin sağladığı hiçbir içerikten, yazışmalarından, sesli/videolu/görüntülü görüşmelerinden ve eylemlerinden sorumlu tutulamaz.

DMCA.com